Разделы:
АВТОновости АВТОфото АВТОвидео АВТОспорт АВТОбазар АВТОфорум АВТОразборки АВТОинфо АВТОюмор АВТОрейтинг АВТОкаталог СТО Участники Про iCAR Лошади АВТОмагазины
АВТО поиск:
Реклама
АВТОинфор. Рубрикатор по темам   Акустика Безопасность Двигатель Драйв Закон История Кузов Оптика Отзыв Подвеска Покупка Резина Ремонт Рулевое Салон Тюнинг Ходовая Электрика

Чому провідні автовиробники вибирають шини Goodyear?

Чому провідні автовиробники вибирають шини Goodyear?
06/07/2018 08:30
06/07/2018 08:30

Goodyear є одним з провідних брендів, який виробляє шини для первинної комплектації. У портфоліо компанії більше 600 укладених договорів з більш ніж 30 автомобільними брендами. Два інноваційних центра в Акроні, Огайо і Кольмар-Бергу, Люксембург, розробляють найсучасніші продукти і послуги, які встановлюють нові стандарти технологій і якості в галузі. У чому особливості і головні відмінності шин першої комплектації?


Що таке «Original Equipment" або Перша комплектація?


Original Equipment (OE) або Перша комплектація – це шини, які встановлюються на автомобілі при складанні на заводі.Як розробляються шини на Першу комплектацію?

Розробка і створення нової шини, тестування і подальша доробка займають близько 2-3 років.

1 етап: Аналіз і моделювання
Перші 4-6 місяців компанія тісно співпрацює з автовиробниками: обговорюються особливості автомобіля, основні вимоги до характеристик шин.


2 етап: Розробка та дизайн
Близько 18-24 місяців інженери і маркетологи створюють унікальну шину з урахуванням специфікацій кожної марки, моделі і модифікації автомобіля.
Під час етапу розробки проводиться також і тестування шин: понад 200 типів тестів на дорогах і треках, близько 400 лабораторних тестів. В ході випробувань автомобілі, взуті в які відчувають шини, проїжджають близько 300 000 км в самих різних погодних умовах. Загалом, кожна нова шина Goodyear проходить тестування за принципом 3-15-50, де 3 – це число критеріїв ефективності, за якими перевіряються шини в рамках системи маркування шин ЄС; 15 – це середнє число критеріїв ефективності, за якими оцінюються шини при незалежному тестуванні провідними автомобільними організаціями та ЗМІ; 50 – це кількість тестів, які проходить шина нового дизайну в лабораторіях Goodyear.

Тільки після настає старт виробництва, який триває ще 2-6 місяців.

Чому шини на Першу комплектацію можуть відрізнятися від шин для ринку заміни?

Вимоги кожного з автовиробників до показників і характеристикам шин можуть відрізняться: для деяких автовиробників важливо зменшити гучність і підвищити комфорт, для інших зменшити опір коченню. У зв'язку з цим інженери можуть коригувати сам малюнок протектора, щоб в результаті відповідати вимогам конкретного автовиробника. Часом відрізнятися може кількість широких поздовжніх канавок, ширина плечової зони, дрібні ламелі. У деяких випадках омологована шина може виглядати інакше в порівнянні з моделлю для ринку заміни.

Як відрізнити шини на першу комплектацію?

Шини Goodyear, які призначені на першу комплектацію, позначаються спеціальним маркуванням, переважно абревіатурами (AO - для Audi, J - для Jaguar, NO - для Porsche і т. П.), Рідше – символами (наприклад, зірочка позначає BMW Group). Маркування може наноситися на боковині шини, біля найменування моделі шини і її розмірності, також може додаватися до повної назви шини.

Чому шини для першої комплектації (омологовані шини) доступні на ринку заміни?

Шини, розроблені Goodyear для першої комплектації, тобто шини омологовані виробником, можуть поставлятися як на конвеєр, так і на ринок заміни.
Шини, які встановлюються на автомобілі при складанні, мають один SAP код і доступні виключно для автовиробника. Ця ж модифікація шини, омологована автовиробником, має інший SAP код і призначена для ринку заміни. В даному випадку вона може бути доступна на ринку заміни подібно іншим оригінальним комплектуючим, які рекомендує автовиробник. При конструюванні нових моделей шин Goodyear тісно співпрацює з найбільшими світовими преміум-автовиробниками для створення найсучаснішого і якісного продукту, який би відповідав не тільки сучасним вимогам, але і вимогам на найближчі кілька років.
Серед ключових партнерів Goodyear такі відомі автовиробники, як Mercedes-Benz, BMW, Audi, Porsche, Nissan, Bentley, Jaguar, Maserati та інші.


Источник Goodyear.
Реклама
Наклейки на авто 2
Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
АВТОинфо 
Ні для кого не секрет, що комфорт та надійність експлуатації транспортного засобу, його період служби, багато в чому залежить від того, яке пальне використовується. Тому важливо вибирати якісний бензин або ДП, який дозволить збільшити ресурс автомобіля.

покупка подержанных авто из США Сегодня покупка подержанных авто из США становится все популярнее в нашей стране. Это действительно выгодно, если учесть ряд преимуществ

Онлайн-гипермаркет автотоваров Онлайн-гипермаркет lido.ua - только сертифицированные автотовары.
Подберут необходимое практически для любых марок и моделей автомобилей.


  При использовании материалов обязательно указывать гиперссылкой на: www.iCAR.com.ua