Разделы:
АВТОновости АВТОфото АВТОвидео АВТОспорт АВТОбазар АВТОфорум АВТОразборки АВТОинфо АВТОюмор АВТОрейтинг АВТОкаталог СТО Участники Про iCAR Лошади АВТОмагазины
АВТО поиск:
Реклама

Нове слово в розвитку автомобільних систем управління

Нове слово в розвитку автомобільних систем управління
06/09/2018 17:20
06/09/2018 17:20

Нове слово в розвитку автомобільних систем управлінняBosch представив інновації в сфері автомобільної оптики і оновлені системи допомоги водієві  • Цифрові дзеркала заднього виду і дисплеї допоможуть водіям великого комерційного автотранспорту ретельніше відстежувати ситуацію на дорозі
  • Системи допомоги водієві підвищать якість водіння і зроблять його більш безпечним
  • Інновації в сфері блоку рульового управління допоможуть поліпшити маневровість  і зменшать зношення деталей вантажного автотранспорту

Ганновер і Штутгарт, Німеччина. На 67-й Міжнародній виставці комерційного автотранспорту в Ганновері (IAA) Bosch представить інноваційні розробки для майбутнього вантажних перевезень. Представлені на виставці оптичні системи і системи управління допоможуть водіям вантажного і великого пасажирського транспорту ретельніше відстежувати дорожню ситуацію, здійснювати необхідні маневри з меншим ризиком зношення автомобіля.


Цифрові дзеркала заднього виду і дисплеї покращують якість водіння і підвищують рівень безпеки


Цифрові дзеркала заднього виду

Система цифрових дзеркальних камер, розроблена Bosch і Mekra Lang для дзеркал заднього виду, надійде у виробництво в 2019 році. Вона зможе замінити два великих дзеркала зовні кабіни автомобіля за допомогою відеодатчиків, що зменшить опір при русі і знизить витрати палива на цілих 2 відсотки. Зображення з камер будуть відображатись в реальному часі на моніторах з високою роздільною здатністю в кабіні водія. Система  регулюватиме зображення залежно від ситуації: дальній план автостради, великий кут огляду в міському русі і високий контраст для нічного водіння. Також завдяки системі камери Bosch EasyFit, вантажні автопарки можуть бути модернізовані за допомогою цифрових дзеркал заднього виду. Ця система заснована на чотирьох камерах з 360-градусним оглядом навколо автомобіля.


Цифровий приладовий блок

Для забезпечення легкості поводження з системою допомоги водієві і медіа-пристроями, Bosch вбудовує в кабіну водія цифрові приладові кластери. На додаток до показників спідометра, на дисплеї відповідно до ситуації водіння буде зображуватись функціональна інформація, графіки планування маршруту і зображення з камери заднього виду або пристрою нічного бачення. Водієві надається інформація, якої він потребує в даний момент, що дозволяє повністю зосередитися на дорозі.


Системи допомоги водієві підвищують досвідченість пілота і безпеку комерційних автомобілів


Попередження при повороті

У центрі міста водії вантажівок повинні особливо ретельно стежити за трафіком, світлофорами і дорожніми знаками, а також за пішоходами і велосипедистами. В майбутньому система попередження про поворот допоможе їм маневрувати в складних ситуаціях. Радіолокаційні датчики виявляють пішоходів і велосипедистів і завчасно попереджають водіїв вантажівок про неминуче зіткнення, дозволяючи їм оперативно пригальмувати або вжити заходів для зміни траєкторії.


Розпізнавання «сліпої зони»

Будь то в місті або на автостраді, водіям комерційних автомобілів часто буває складно стежити за областями, розташованими поруч і діагонально позаду них. Для розпізнавання цієї «сліпої зони» використовуються радіолокаційні датчики, які стежать за областями поруч з автомобілем, виявляють інших учасників дорожнього руху і оповіщають водія про них. Ця функція також попереджає про можливе зіткнення при зміні смуги руху.


Попереджувальне екстрене гальмування

Системи автоматичного екстреного гальмування для вантажівок з загальною вагою понад восьми метричних тонн були обов'язковою умовою в ЄС починаючи з осені 2015 року. Рішенням від компанії Bosch стала комбінація багатосторонньої камери і радіолокаційного датчика, встановлених під капотом вантажівки. Радіолокаційна система виявляє об'єкти перед автомобілем і визначає їх швидкість, а також їх положення щодо транспортного засобу. Якщо існує ризик зіткнення, система попереджає водія. Якщо водій не реагує, система автоматично запускає маневр екстреного гальмування.


Допомога в збереженні смуги

Технологія використовує дані з камер, щоб гарантувати, що вантажівка не покине свою смугу руху ненавмисно. Вона попередить водія в разі, якщо йому загрожує небезпека вилетіти зі своєї смуги, наприклад, шляхом вібрації в рульовому колесі. Обережно направляючи водія, помічник утримує транспортний засіб у своїй смузі.


Системи рульового управління для комерційних автомобілів від Bosch вказують шлях вперед


Servotwin

Електрогідравлічна система рульового управління Bosch Servotwin підвищує ефективність і зручність вантажних автомобілів. Ця система використовує дані про швидкість руху і споживає менше палива, ніж звичне гідравлічне управління. Завдяки електронному інтерфейсу система рульового управління одночасно є основою для механізмів підтримки дорожньої смуги і компенсації перехресного вітру. Система має безліч областей застосування, зокрема її використовують в системі автоматичного управління Actros в Mercedes-Benz.


Рульове управління з задньою віссю

Електрична система рульового управління з задньою віссю (eRAS) дозволяє комерційним транспортним засобам з трьома або більше осями використовувати передню і задню осі для управління, що зменшує радіус повороту і зношення шин. На підставі значення кута повороту передньої осі система рульового управління визначає оптимальний кут повороту для задньої осі. Після того, як автомобіль виконав поворот, система повертає колеса в початковий стан. Технологія eRAS споживає енергію тільки під час управління.

Источник BOSH

АВТОновости
BMW рекомендує шини Goodyear і Dunlop для нового седана та універсала 5-Series
14/02/2018 05:46
14/02/2018 05:46
Водії нового BMW 5-Series (G30) можуть розраховувати на високу продуктивність літніх шин Goodyear UHP Eagle F1 Asymmetric 3 та зимових шин Goodyear UltraGrip 8 Performance.


Goodyear презентував нову високошвидкісну шину Eagle F1 Asymmetric 3 SUV
20/04/2018 13:41
20/04/2018 13:41
Київ, квітень 2018 – Goodyear представляє Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, новітню шину з асиметричним малюнком протектора. Її характеристики сфокусовані на оптимізованому гальмуванні і керованості в будь-яких дорожніх умовах.


Нове слово в розвитку автомобільних систем управління
06/09/2018 17:20
06/09/2018 17:20
Bosch представив інновації в сфері автомобільної оптики і оновлені системи допомоги водієві


Goodyear розширює портфоліо вантажних шин брендом Kelly
30/05/2018 12:02
30/05/2018 12:02
Вантажні шини нового для України бренду Kelly відповідають потребам автопарків, задіяних як в міжнародних, так і в локальних перевезеннях: надійність упродовж всього терміну експлуатації й оптимальна вартість кілометра пробігу.
Нові шини вже доступні для автотранспортних підприємств України.


Зимові тести шин підтвердили переваги шин Goodyear
25/10/2018 16:08
25/10/2018 16:08
Шина Goodyear UltraGrip Performance SUV посіла перше місце в останньому тесті зимових шин для SUV, що проводився німецьким журналом AutoBild Аllrad


Німецьке відділення компанії Goodyear Dunlop Tires отримало нагороду «Nissan Quality Certificate»
18/01/2018 18:07
18/01/2018 18:07
У відзначенні постачальників комплектуючих враховувалися такі критерії, як доставка, вартість та наявність дефектів. Компанія Goodyear отримала високу оцінку за всіма параметрами.


Реклама

Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
АВТОфото 
Фотозвіт про поїздку до зони АТО  від БУЛАВИ
11/11/2014 16:17
11/11/2014 16:17


Cальто на автомобиле
18/02/2013 11:08
18/02/2013 11:08


Новая Mazda6 Фотогалерея
05/02/2013 11:25
05/02/2013 11:25


Ралли Наваль 2011
04/10/2011 12:33
04/10/2011 12:33


Ралли Мариуполь 2011
18/05/2011 17:31
18/05/2011 17:31


Наклейки на авто 3АВТОинфо 
СТО в Днепропетровске Сервис поможет за считанные секунды найти СТО Днепропетровск. Мы сотрудничаем только с лучшими из лучших, о чем свидетельствуют положительные отзывы клиентов, каждой компании, находящихся в соответствующем разделе сайта и не только.

Идеи подарков на Новый Год Экстрим подойдет, если вы точно знаете, что ваш друг — любитель экстремальных развлечений. Есть множество развлечений, нацеленных на получение адреналина, а вы можете выбрать в подарок одно из них: картинг, прыжок с моста или даже урок метания ножей.

Установка ГБО 2 поколения в Киеве Цена ГБО 2 довольно низкая, поэтому некоторые автомобилисты соблазняются дешевизной и ставят 2-е поколение на инжекторные автомобили. О рисках такого решения рассказывает представитель компании «Пегас».

СТО 


АВТОразборки 


  При использовании материалов обязательно указывать гиперссылкой на: www.iCAR.com.ua