Разделы:
АВТОновости АВТОфото АВТОвидео АВТОспорт АВТОбазар АВТОфорум АВТОразборки АВТОинфо АВТОюмор АВТОрейтинг АВТОкаталог СТО Участники Про iCAR Лошади АВТОмагазины
АВТО поиск:
Реклама

Нове слово в розвитку автомобільних систем управління

Нове слово в розвитку автомобільних систем управління
06/09/2018 17:20
06/09/2018 17:20

Нове слово в розвитку автомобільних систем управлінняBosch представив інновації в сфері автомобільної оптики і оновлені системи допомоги водієві  • Цифрові дзеркала заднього виду і дисплеї допоможуть водіям великого комерційного автотранспорту ретельніше відстежувати ситуацію на дорозі
  • Системи допомоги водієві підвищать якість водіння і зроблять його більш безпечним
  • Інновації в сфері блоку рульового управління допоможуть поліпшити маневровість  і зменшать зношення деталей вантажного автотранспорту

Ганновер і Штутгарт, Німеччина. На 67-й Міжнародній виставці комерційного автотранспорту в Ганновері (IAA) Bosch представить інноваційні розробки для майбутнього вантажних перевезень. Представлені на виставці оптичні системи і системи управління допоможуть водіям вантажного і великого пасажирського транспорту ретельніше відстежувати дорожню ситуацію, здійснювати необхідні маневри з меншим ризиком зношення автомобіля.


Цифрові дзеркала заднього виду і дисплеї покращують якість водіння і підвищують рівень безпеки


Цифрові дзеркала заднього виду

Система цифрових дзеркальних камер, розроблена Bosch і Mekra Lang для дзеркал заднього виду, надійде у виробництво в 2019 році. Вона зможе замінити два великих дзеркала зовні кабіни автомобіля за допомогою відеодатчиків, що зменшить опір при русі і знизить витрати палива на цілих 2 відсотки. Зображення з камер будуть відображатись в реальному часі на моніторах з високою роздільною здатністю в кабіні водія. Система  регулюватиме зображення залежно від ситуації: дальній план автостради, великий кут огляду в міському русі і високий контраст для нічного водіння. Також завдяки системі камери Bosch EasyFit, вантажні автопарки можуть бути модернізовані за допомогою цифрових дзеркал заднього виду. Ця система заснована на чотирьох камерах з 360-градусним оглядом навколо автомобіля.


Цифровий приладовий блок

Для забезпечення легкості поводження з системою допомоги водієві і медіа-пристроями, Bosch вбудовує в кабіну водія цифрові приладові кластери. На додаток до показників спідометра, на дисплеї відповідно до ситуації водіння буде зображуватись функціональна інформація, графіки планування маршруту і зображення з камери заднього виду або пристрою нічного бачення. Водієві надається інформація, якої він потребує в даний момент, що дозволяє повністю зосередитися на дорозі.


Системи допомоги водієві підвищують досвідченість пілота і безпеку комерційних автомобілів


Попередження при повороті

У центрі міста водії вантажівок повинні особливо ретельно стежити за трафіком, світлофорами і дорожніми знаками, а також за пішоходами і велосипедистами. В майбутньому система попередження про поворот допоможе їм маневрувати в складних ситуаціях. Радіолокаційні датчики виявляють пішоходів і велосипедистів і завчасно попереджають водіїв вантажівок про неминуче зіткнення, дозволяючи їм оперативно пригальмувати або вжити заходів для зміни траєкторії.


Розпізнавання «сліпої зони»

Будь то в місті або на автостраді, водіям комерційних автомобілів часто буває складно стежити за областями, розташованими поруч і діагонально позаду них. Для розпізнавання цієї «сліпої зони» використовуються радіолокаційні датчики, які стежать за областями поруч з автомобілем, виявляють інших учасників дорожнього руху і оповіщають водія про них. Ця функція також попереджає про можливе зіткнення при зміні смуги руху.


Попереджувальне екстрене гальмування

Системи автоматичного екстреного гальмування для вантажівок з загальною вагою понад восьми метричних тонн були обов'язковою умовою в ЄС починаючи з осені 2015 року. Рішенням від компанії Bosch стала комбінація багатосторонньої камери і радіолокаційного датчика, встановлених під капотом вантажівки. Радіолокаційна система виявляє об'єкти перед автомобілем і визначає їх швидкість, а також їх положення щодо транспортного засобу. Якщо існує ризик зіткнення, система попереджає водія. Якщо водій не реагує, система автоматично запускає маневр екстреного гальмування.


Допомога в збереженні смуги

Технологія використовує дані з камер, щоб гарантувати, що вантажівка не покине свою смугу руху ненавмисно. Вона попередить водія в разі, якщо йому загрожує небезпека вилетіти зі своєї смуги, наприклад, шляхом вібрації в рульовому колесі. Обережно направляючи водія, помічник утримує транспортний засіб у своїй смузі.


Системи рульового управління для комерційних автомобілів від Bosch вказують шлях вперед


Servotwin

Електрогідравлічна система рульового управління Bosch Servotwin підвищує ефективність і зручність вантажних автомобілів. Ця система використовує дані про швидкість руху і споживає менше палива, ніж звичне гідравлічне управління. Завдяки електронному інтерфейсу система рульового управління одночасно є основою для механізмів підтримки дорожньої смуги і компенсації перехресного вітру. Система має безліч областей застосування, зокрема її використовують в системі автоматичного управління Actros в Mercedes-Benz.


Рульове управління з задньою віссю

Електрична система рульового управління з задньою віссю (eRAS) дозволяє комерційним транспортним засобам з трьома або більше осями використовувати передню і задню осі для управління, що зменшує радіус повороту і зношення шин. На підставі значення кута повороту передньої осі система рульового управління визначає оптимальний кут повороту для задньої осі. Після того, як автомобіль виконав поворот, система повертає колеса в початковий стан. Технологія eRAS споживає енергію тільки під час управління.

Источник BOSH

АВТОновости
Goodyear 66
11/11/2019 20:12
11/11/2019 20:12
У листопаді в кінотеатрах Європи виходить в прокат фільм «Le Mans '66», який розповість історію легендарного протистояння автомобільних компаній Ford і Ferrari. Однією зі складових перемоги Брюса Макларена і Кріса Еймона у 24-годинних перегонах на витривалість у Ле-Ман стали шини Goodyear.


Реклама

Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
АВТОфото 
Фотозвіт про поїздку до зони АТО  від БУЛАВИ
11/11/2014 16:17
11/11/2014 16:17


Cальто на автомобиле
18/02/2013 11:08
18/02/2013 11:08


Новая Mazda6 Фотогалерея
05/02/2013 11:25
05/02/2013 11:25


Ралли Наваль 2011
04/10/2011 12:33
04/10/2011 12:33


Ралли Мариуполь 2011
18/05/2011 17:31
18/05/2011 17:31


Безопасная парковкаАВТОинфо 
багажник на крышу ЛаносБагажник на крышу машины — это не роскошь, а часто серьезная необходимость. Если вы много путешествуете большой компанией, наверняка сталкивались с тем, что все вещи не помещаются в машину.

Ні для кого не секрет, що комфорт та надійність експлуатації транспортного засобу, його період служби, багато в чому залежить від того, яке пальне використовується. Тому важливо вибирати якісний бензин або ДП, який дозволить збільшити ресурс автомобіля.

покупка подержанных авто из США Сегодня покупка подержанных авто из США становится все популярнее в нашей стране. Это действительно выгодно, если учесть ряд преимуществ

СТО 


АВТОразборки 


  При использовании материалов обязательно указывать гиперссылкой на: www.iCAR.com.ua