Разделы:
АВТОновости АВТОфото АВТОвидео АВТОспорт АВТОбазар АВТОфорум АВТОразборки АВТОинфо АВТОюмор АВТОрейтинг АВТОкаталог СТО Участники Про iCAR Лошади АВТОмагазины
АВТО поиск:
Реклама

Операційна система сучасного автомобіля – це буде Android

Операційна система сучасного автомобіля – це буде Android
18/05/2017 16:56
18/05/2017 16:56

На смартфонах мобільна ОС від Google буквально «вистрілила» – на ній працює понад мільярд гаджетів. Наступним вдалим ривком для Android можуть стати автомобілі. Бажання автовиробників спробувати її таке велике, що цьому дивуються навіть у Google.

«Рух, який ми спостерігаємо в автопросторі, просто приголомшує, – говорить віце-президент інженерного підрозділу ОС Патрік Брейді. – Це здивувало навіть нас».

Минулого року Google випустила нову версію Android. Її налаштували так, щоб нею могли скористатися автовиробники. Ця ОС слугувала б основою інформаційно-розважальних систем автомобіля, регулювала його параметри тощо.

Першим подібним авто став Maserati Ghibli – розробники із Google оснастили його 15-дюймовим вертикальним екраном (майже як у Tesla), щоб продемонструвати доступні можливості. Цей концепт став відправною точкою: автовиробники, які були прихильниками власного софту, зацікавилися.

Причина цікавості до автомобільного Android фінансова. Щоб створити програмну частину автомобіля, потрібні сотні мільйонів доларів. Тоді як Google пропонує вже готовий продукт, який працює в автомобілі-прототипі та має більше можливостей.

Автовиробники – від Hyundai до Jeep – уже використовують Android Auto. Це автомобільна платформа, яку випустили у 2015 році. Вона є фактично другим екраном, куди можна виводити контент зі смартфона. Щось подібне того ж року показала система Apple CarPlay.

Але Android Auto – це не операційна система. Це сторонній додаток, який автовиробник вбудував у свою закриту ОС. «Android Auto та Apple CarPlay були способом дати користувачам потрібне без допуску Google чи Apple до автомобіля, – каже експерт Gartner Джим Хайнс. – Зараз Android як операційна система може стати серцем програмного комплексу».

Першими виробниками, які оголосили про цікавість до ОС у своїх авто, стали Audi та Volvo. Вони уклали угоду з Google ще до початку конфереції для розробників I/O, яка проходить цими днями.

Першими автомобілями на базі Android стануть Audi Q8 та Volvo V90. У Volvo кажуть, що комерційні поставки машин з цією ОСпочнуться через два роки. Audi не називає точного терміну і навіть не говорить, що компанія визначилася з необхідністю впровадження цієї ОС. Хоча в Audi відзначають, що ця ОС дозволить пришвидшити розробку програмної частини майбутніх автівок.

У Google вважають, що перехід автомобільного світу наїї ОС стане переломною точкою. Ця ОС дозволить виробникам суттєво знизити затрати на розробку програмних компонентів. Окрім цього, додатки в бортових комп’ютерах будуть швидше оновлюватися, і їхня кількість буде збільшуватися.

«Ми сподіваємося побачити такий же ривок в інноваціях, який ми побачили після приходу Android на смартфони, – каже Брейді. – Ми думаємо, щось схоже відбудеться на авторинку, де автомобілі з’являтимуться швидше».
Источник TechToday

АВТОновости
Помічник для водія: керуй функціоналом автомобіля за допомогою голосових команд
19/04/2018 13:20
19/04/2018 13:20
Штучний інтелект допомагає перетворити інтерфейс «людина - машина» (HMI) в командний центр, який думає наперед. «Початковий функціонал зі штучним інтелектом надає інтерфейсу HMI важливі відомості про водія, транспортний засіб і навколишнє середовище.


Реклама

Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
АВТОфото 
Фотозвіт про поїздку до зони АТО  від БУЛАВИ
11/11/2014 16:17
11/11/2014 16:17


Cальто на автомобиле
18/02/2013 11:08
18/02/2013 11:08


Новая Mazda6 Фотогалерея
05/02/2013 11:25
05/02/2013 11:25


Ралли Наваль 2011
04/10/2011 12:33
04/10/2011 12:33


Ралли Мариуполь 2011
18/05/2011 17:31
18/05/2011 17:31


Крестовый походАВТОинфо 
Літо - це час для оновлень, відпочинку і підкорення нових доріг. Щоб після зими автомобіль служив без нарікань, потрібна ретельна перевірка стану автомобіля. Правильно зробити це допоможуть кілька простих порад фахівців

Шкаф инструментальный используется для размещения ручного электроинструмента, автосервисного оборудования, автозапчастей и рабочей документации. Шкаф инструментальный

Новичкам в газовой теме бывает тяжело сориентироваться в большом количестве предложений ГБО. Какие бывают установки и от чего зависит их цена, рассказывает представитель компании «Время Газа».Сколько стоит перевести машину на пропан  газ

СТО 


АВТОразборки 


  При использовании материалов обязательно указывать гиперссылкой на: www.iCAR.com.ua