Разделы:
АВТОновости АВТОфото АВТОвидео АВТОспорт АВТОбазар АВТОфорум АВТОразборки АВТОинфо АВТОюмор АВТОрейтинг АВТОкаталог СТО Участники Про iCAR Лошади АВТОмагазины
АВТО поиск:
Реклама

Goodyear AERO – концепт шини для автономних та літаючих автомобілів

Goodyear AERO – концепт шини для автономних та літаючих автомобілів
07/03/2019 09:20
07/03/2019 09:20

Goodyear презентувала новітній концепт шини на Міжнародному Женевському автосалоні 2019

Goodyear AERO – це концепт подвійного призначення, розроблений для автономних та літаючих автомобілів майбутнього. Він буде виконувати функції як стандартної шини, так і «пропелера» для польотів.

«Понад 120 років Goodyear активно розвиває сектор інновацій та розробок, співпрацюючи з першопрохідцями, які визначають майбутнє транспортної сфери», - відмітив Кріс Хелсел, керівник науково-технічного підрозділу Goodyear. У процесі роботи над покращенням конструкції шин та матеріалів, які використовують для їх виробництва, ми, спільно з компаніями, що розглядають повітряний транспорт як відповідь на сучасні транспортні виклики, створили концепт колесу, яке має можливість одночасно виконувати функції традиційної шини та гвинтокрилої установки для літаючих автомобілів».

В концепті AERO реалізований ряд інноваційних рішень:

Мультимодальний дизайн. AERO – це мультимодальний концепт з поворотними гвинтами. Він послужить силовим приводом для передачі та поглинання енергії при русі автомобіля по дорозі, а також силовою установкою для польотів. Таким чином, AERO дасть можливість майбутнім водіям спокійно пересуватися як по дорозі, так і в повітрі.

Непневматична конструкція: спиці концептуального колеса будуть забезпечувати підтримку ваги автомобіля під час руху дорогою, а також виступати як лопаті для підняття автомобіля в повітря. Шина створена на базі непневматичної конструкції та є достатньо еластичною для того, щоб забезпечувати плавність ходу при русі, а також достатньо міцною для того, щоб обертатися на високій швидкості, яку розвивають ротори при піднятті транспортного засобу в повітря.

Електромагнітний привід: Концепт AERO використовує силу дії магнітного поля, забезпечуючи відсутність тертя під час руху. Це дозволяє забезпечити високу швидкість обертання колеса, яка необхідна при пересуванні транспортного засобу по дорозі, а також для його переміщення в повітрі.

Оптичні сенсори: В концепті AERO використовуються світлові, оптоволоконні сенсори, які відстежують дорожні умови, знос шин, а також їх структурну цілісність.
Штучний інтелект: Концепт оснащений ІІ, який буде обробляти інформацію, отриману від сенсорів шин, дані, отримані в результаті обміну інформацією між транспортними засобами, а також між транспортом та дорожньою інфраструктурою. ІІ зможе аналізувати масиви даних та пропонувати відповідний порядок дій, дозволяючи транспортному засобу обирати відповідний режим польоту та їзди, а також заздалегідь визначити та вирішити потенційні проблеми, пов`язанні з шинами.

Не дивлячись на те, що AERO є виключно концептуальною розробкою, деякі з реалізованих в ній технологій, такі, як, наприклад, непневматична конструкція та рішення на основі штучного інтелекту, вже розробляються компанією Goodyear, в той час як інші технології можуть послужити основою для нових ідей та майбутніх проектів.

«Концептуальні розробки компанії Goodyear покликані пожвавити дискусію відносно транспортних технологій та нової екосистеми пересування», – резюмував Хелсел.
Источник Goodyear.

Реклама

Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
АВТОфото 
Фотозвіт про поїздку до зони АТО  від БУЛАВИ
11/11/2014 16:17
11/11/2014 16:17


Cальто на автомобиле
18/02/2013 11:08
18/02/2013 11:08


Новая Mazda6 Фотогалерея
05/02/2013 11:25
05/02/2013 11:25


Ралли Наваль 2011
04/10/2011 12:33
04/10/2011 12:33


Ралли Мариуполь 2011
18/05/2011 17:31
18/05/2011 17:31


Наклейки на авто 5АВТОинфо 
Вышедшие из строя, забитые или поврежденные каталитические нейтрализаторы не выполняют свои прямые функции, из-за чего атмосфера сильнее загрязняется токсичными веществами.

багажник на крышу ЛаносБагажник на крышу машины — это не роскошь, а часто серьезная необходимость. Если вы много путешествуете большой компанией, наверняка сталкивались с тем, что все вещи не помещаются в машину.

Ні для кого не секрет, що комфорт та надійність експлуатації транспортного засобу, його період служби, багато в чому залежить від того, яке пальне використовується. Тому важливо вибирати якісний бензин або ДП, який дозволить збільшити ресурс автомобіля.

СТО 


АВТОразборки 


  При использовании материалов обязательно указывать гиперссылкой на: www.iCAR.com.ua