Разделы:
АВТОновости АВТОфото АВТОвидео АВТОспорт АВТОбазар АВТОфорум АВТОразборки АВТОинфо АВТОюмор АВТОрейтинг АВТОкаталог СТО Участники Про iCAR Лошади АВТОмагазины
АВТО поиск:
Реклама

В Монако відбулась презентація «Prime Yalta Rally 2011» – етапу Кубку світу (IRC).

В Монако відбулась презентація «Prime Yalta Rally 2011» – етапу Кубку світу   (IRC).
26/01/2011 14:24
26/01/2011 14:24

Захід проходив у рамках сотого ювілейного ралі Монте-Карло (Rallye Monte-Carlo) – одного з найбільш впливових і статусних форумів у світі автоспорту, що зібрав кращих спортсменів планети, представників автомобільних концернів, політичного та бізнес-істеблішменту, світових зірок кіно та шоу-бізнесу та відкривав серію IRC 2011. Всесвітньо відоме Ралі Монте-Карло традиційно в центрі уваги ЗМІ. За перипетіями перегонів та виром світських подій у Монако стежать мільйони людей з усього світу.


Презентація України в Монте-Карло представила перед міжнародною аудиторією можливості України щодо організації наймасштабніших спортивних подій світового рівня. У заході прийняли участь Президент Автомобільної федерації України (ФАУ), голова Організаційного комітету етапу Кубку світу IRC «Prime Yalta Rally 2011» Євген Червоненко, заступник голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Георгій Псарьов та спортивний директор «Prime Yalta Rally» Михайло Лойленко.

«Prime Yalta Rally 2011» має репутацію найбільш авторитетного змагання чемпіонату України з ралі, є яскравим та видовищним етапом ралійного Кубку Європи, має почесний статус Кубку Президента України. У 2011 році ялтинське ралі отримало статус офіційного етапу Кубку світу IRC. «Prime Yalta Rally 2011» стане першою спортивною подією такого високого рівня, яка відбуватиметься в Україні. Кожен з етапів IRC збирає в середьому 300 000 тисяч глядачів.

Завдяки підтримці європейського лідера спортивного віщання каналу «Eurosport» про «Prime Yalta Rally 2011» дізнаються 240 мільйонів глядачів у 59 країнах. За умовами контракту з IRC, український етап отримає 6,5 годин сумарної трансляції на «Eurosport», а вихід в ефір кожного матеріалу на тему «Prime Yalta Rally 2011» відкриватиме промо-ролик про Україну і Крим.

Проведення етапу Кубку світу з авторалі IRC «Prime Yalta Rally 2011», фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року та підготовка заявки щодо проведення Зимової Олімпіади 2022 в Карпатах формують стратегію перетворення України на світовий спортивний центр.

Закордонний досвід свідчить, що проведення найбільших спортивних змагань є реальним інструментом залучення інвестицій та підвищення туристичної привабливості країни.

Євген Червоненко, Президент Автомобільної федерації України:

Проведення 2-4 червня 2011 року етапу Кубку світу IRC в Ялті – це прорив українського спорту на новий рівень. Спортивні події такого рівня як етап IRC привертають сотні тисяч туристів, що дає потужний імпульс для розвитку інфраструктури та залучення інвестицій. Тому «Prime Yalta Rally 2011» – це не тільки захоплююче спортивне змагання, приголомшливі гоночні авто та насичена культурна програма, це реальний інструмент популяризації Криму на міжнародному туристичному ринку.

Презентація України в Монако засвідчила, що проведення етапу Кубку світу з ралі IRC має шанси стати справжньою сенсацією, адже захід отримав резонанс у світових ЗМІ та зацікавив впливові фігури зі світу автомобільного спорту. Це свідчить про те, що організатори презентації – Автомобільна федерація України та організаційний комітет «Prime Yalta Rally 2011» – досягли своєї мети щодо створення міжнародного іміджу України як спортивного та туристичного центру.

Віце-прем’єр Криму Георгій Псарьов презентував на заході у Монако туристичні можливості Криму та заявив, що інфраструктура регіону готова прийняти сотні тисяч гостей «Prime Yalta Rally» 2-4 червня 2011 року. Георгій Псарьов:

Пріоритетна мета Криму – стати одним з провідних курортів міжнародного рівня. Переконаний, що проведення етапу Кубка світу з авторалі-2011 стане ще одним важливим кроком на цьому шляху.

Марчелло Лотті, Генеральний менеджер IRC, відмітив, що вітає включення України в календар Кубку світу з ралі IRC та покладає великі надії на ялтинське ралі. Марчелло Лотті:

Ми були вражені професійною підготовкою української заявки. Це не лише спортивний захід, а й та атмосфера, яка його оточує. Це справжня подія. Навколо море і гори – це Монако на сході!

Раніше, під час прийому траси українського етапу 5-7 грудня 2010 року, інспектори IRC відмічали, що клімат, краєвиди та спортивні характеристики траси в Ялті й Монако надзвичайно подібні. Сервіс-центр ралі у Ялті, так само, як і в Монте-Карло, знаходиться на узбережжі, що робить перегони особливо цікавими для туристів. Досвід Монако свідчить, що підтримка автомобільного спорту з боку влади перетоврила скромне рибацьке поселення, яким було Монако на початку своєї історії, на світову мекку туризму. Сьогодні Ялта має шанс повторити цей шлях, надавши пріоритет розвиткові автомобільного спорту. Організатори Ралі Монте-Карло з «Автомобільного Клубу Монако» (Automobile Club de Monaco) навіть не виключають можливості зробити такі схожі Ялту та Монте-Карло містами-побратимами.

Євген Червоненко:

Шість років тому, коли ми вперше відкривали ялтинське ралі, нашим гаслом стало «Перетворимо Ялту на українське Монте-Карло!». Сьогодні в Монако міжнародна спільнота із захватом дізнається про наші успіхи та із нетерпінням чекає можливості на власні очі побачити одну з кращих у світі автоспортивних подій, яка відбувається в Криму.
Источник www.yaltarally.com

Реклама

Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
АВТОфото 
Фотозвіт про поїздку до зони АТО  від БУЛАВИ
11/11/2014 16:17
11/11/2014 16:17


Cальто на автомобиле
18/02/2013 11:08
18/02/2013 11:08


Новая Mazda6 Фотогалерея
05/02/2013 11:25
05/02/2013 11:25


Ралли Наваль 2011
04/10/2011 12:33
04/10/2011 12:33


Ралли Мариуполь 2011
18/05/2011 17:31
18/05/2011 17:31


Наклейки на авто 6АВТОинфо 
Авто с пробегом Автобазар УкраиныНа сегодняшний день «Oxford» это мощная компания, которая занимает лидирующие позиции по поставкам в торговую сеть различных аксессуаров для мотоциклов.

Многие туристы, у которых происходят неприятности с автомобилем, не хотят надолго отрываться от отдыха. Поэтому специалисты сети «Бош Авто Сервис» должны оперативно и корректно решить возникшие задачи по диагностике и ремонту автомобилей.

Шины TaurusБлагодаря надежности, проверенному европейскому качеству, высоким эксплуатационным характеристикам известность обрела моментально.

СТО 


АВТОразборки 


  При использовании материалов обязательно указывать гиперссылкой на: www.iCAR.com.ua