IІІ етап Чемпіонату України ФАУ з кільцевих гонок
IІІ етап Чемпіонату України ФАУ
з кільцевих гонок
24-26 вересня 2010 року на кільцевій гоночній трасі автодрому «Чайка» (Київ) відбудуться автомобільні змагання IІІ етапу Чемпіонату України ФАУ з кільцевих гонок .
У змаганні приймуть участь провідні автогонщики України в різних класах на спортивних автомобілях та гоночних автомобілях (формулах).
Довжина 1 кола складає 2950 метрів, дистанція змагання 53,1 км., (18 кіл).
ПРОГРАМА ЗМАГАННЯ
п’ятниця 24.09.10 I-й день змагання
09.00...12.00 Реєстрація учасників, адміністративна та технічна перевірка
12.00…13.35 1 Вільне тренування по класам по 20 хв. згідно розкладу
13.40…15.15 2 Вільне тренування по класам по 20 хв. згідно розкладу
15.20…16.55 3 Вільне тренування по класам по 20 хв. згідно розкладу
субота 25.09.10 II-й день змагання
08.00…09.00 Технічна та медична перевірка, інструктаж
09.00…12.00 Вільне тренування по класам по 20 хв. згідно розкладу
12.00...13.30 Офіційні тренування по класам по 20 хв. згідно розкладу
13.30…15.00 Кваліфікаційні заїзди по класам по 15 хв. згідно розкладу
15.30… Гонки по класам згідно розкладу змагань
неділя 26.09.10 III-й день змагання
09.00…10.00 Технічна та медична перевірка, інструктаж
10.00…11.35 Вільні тренування по класам згідно розкладу по 20 хв.
12.00 УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ
12.45… Гонки по класам згідно розкладу змагань
17.00 Нагородження переможців
Класифікація змагання є остаточною, строк подачі протестів закінчився.
17.30 Прес-конференція переможців змагання
з кільцевих гонок
24-26 вересня 2010 року на кільцевій гоночній трасі автодрому «Чайка» (Київ) відбудуться автомобільні змагання IІІ етапу Чемпіонату України ФАУ з кільцевих гонок .
У змаганні приймуть участь провідні автогонщики України в різних класах на спортивних автомобілях та гоночних автомобілях (формулах).
Довжина 1 кола складає 2950 метрів, дистанція змагання 53,1 км., (18 кіл).
ПРОГРАМА ЗМАГАННЯ
п’ятниця 24.09.10 I-й день змагання
09.00...12.00 Реєстрація учасників, адміністративна та технічна перевірка
12.00…13.35 1 Вільне тренування по класам по 20 хв. згідно розкладу
13.40…15.15 2 Вільне тренування по класам по 20 хв. згідно розкладу
15.20…16.55 3 Вільне тренування по класам по 20 хв. згідно розкладу
субота 25.09.10 II-й день змагання
08.00…09.00 Технічна та медична перевірка, інструктаж
09.00…12.00 Вільне тренування по класам по 20 хв. згідно розкладу
12.00...13.30 Офіційні тренування по класам по 20 хв. згідно розкладу
13.30…15.00 Кваліфікаційні заїзди по класам по 15 хв. згідно розкладу
15.30… Гонки по класам згідно розкладу змагань
неділя 26.09.10 III-й день змагання
09.00…10.00 Технічна та медична перевірка, інструктаж
10.00…11.35 Вільні тренування по класам згідно розкладу по 20 хв.
12.00 УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ
12.45… Гонки по класам згідно розкладу змагань
17.00 Нагородження переможців
Класифікація змагання є остаточною, строк подачі протестів закінчився.
17.30 Прес-конференція переможців змагання