АВТОинфор. Рубрикатор по темам  
Акустика Безопасность Двигатель Драйв Закон История Кузов Оптика Отзыв Подвеска Покупка Резина Ремонт Рулевое Салон Тюнинг Ходовая Электрика


АВТОинфо 

Хто користується автомобілями Audi: цікаві факти

Хто користується автомобілями Audi: цікаві факти
31/01/2022 14:18
31/01/2022 14:18

Компанія Audi вже сотню років випускає автомобілі та радує водіїв своїми технологіями. Машина та її зовнішній вигляд стають відмінними характеристиками людини. Оскільки завжди водій намагається знайти собі автомобіль відповідно до способу життя. Audi — це марка автомобілів, яка заслужила певний статус. Часто порівнюють її світовими брендами, як BMW, Mercedes.

Сімейні люди: авто для родини
У першу чергу Audi позиціонує свої авто саме з боку сімейних цінностей. Адже характеристики безпеки, міцний кузов та потужний мотор додають практичності автомобілю. Так, наприклад, можна купити Audi A4 з високим комфортом салону, великою місткістю багажного відділення. Така автівка ідеально підходить для поїздок великою родиною.
Наприклад, можна брати з собою коляску, багато речей для мандрів. Особливо стосується це попередніх моделей та поколінь.

Поціновувачі комфорту та статусу
Автомобілі Audi останніх моделей — це вже більш агресивні та різкі риси в оформленні, потужні двигуни та сильне внутрішнє оснащення. Тому на користь впевнених у собі людей за кермом автомобіля виступають:
  • стильний та комфортний салон;
  • потужна оптика та великі фари;
  • різкі риси кузова та гарна аеродинамічна форма.

Сьогодні проєктувальники легкових автомобілів наголошують на деяку хижість в дизайні. Це додає самому водію певні риси та завершує його образ.

Аматори швидкості: про технічний бік авто
Варто зазначити, що останні моделі також крім зовнішнього вигляду мають і гарну сучасну «начинку». Так автівки особливо стають популярними через:
  • різноманіття моторів на всі смаки;
  • адаптивну підвіску;
  • якісну трансмісію;

помірне використання палива.

Тож автомобілі Audi за останні десять років круто змінили вектор свого розвитку. Але все одно на ринку сьогодні можна знайти все: від спокійних старих моделей до хижацьких нових. Купити б/у автомобілі досі можна — авто довго не втрачають своїх властивостей. На сервісі OLX можна знайти Audi близько 4000 пропозицій по всій Україні.
Источник
Реклама
Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
Реклама
АВТОинфо 
Tesla Model S стала першим повністю електричним седаном, який міг конкурувати з традиційними бензиновими автомобілямиВід її заснування і до сьогодні, Tesla є синонімом інновацій та технологічного прогресу у світі автомобілів.

 Samsung A54  смартфон для водія Якщо бажаєте повною мірою використовувати всі сучасні технології, що допомагають водіям орієнтуватися на будь-яких маршрутах, потрібно звертати увагу в бік продуктивних і надійних смартфонів.

Конвектори Roda Непоганою альтернативою стане електронагрівник Roda, що забезпечує підтримку в приміщенні постійної заданої температури...

СТО 


АВТОразборки