АВТОинфор. Рубрикатор по темам  
Акустика Безопасность Двигатель Драйв Закон История Кузов Оптика Отзыв Подвеска Покупка Резина Ремонт Рулевое Салон Тюнинг Ходовая Электрика


АВТОинфо 

Як заощадити на заміні автоскла?

Як заощадити на заміні автоскла?
27/10/2022 07:06
27/10/2022 07:06Психологія людства така, що всі, навіть дуже забезпечені, люди шукають різні способи заощадження. Не виняток — автовласники, яким доводиться регулярно витрачатися на обслуговування автомобіля.Не секрет, що вартість послуг у спеціалізованому сервісному центрі вища, ніж у приватній автомайстерні або гаражному автосервісі. Але чи варто заощаджувати на таких видах робіт, як встановлення та ремонт автоскла? Поговоримо про це нижче.
Пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями експертів щодо заміни скла в автомобілі. На що слід звертати увагу, щоб уникнути великих фінансових витрат та серйозних проблем у майбутньому.


Які переваги звернення до професійного сервісу?

Якщо автовласник уважно стежить за станом свого автомобіля, то з високою імовірністю може уникнути дорогої заміни лобового скла. Достатньо при виявленні навіть невеликого сколу на автосклі звернутися за допомогою до спеціалізованого сервісного центру. Інноваційні технології, що використовуються у спеціалізованому центрі Carglass®, дають змогу повністю відновити цілісність автоскла, якщо скол не наскрізний і невеликий.
Бажаючим заощадити і тим, хто вирішив, що відремонтувати скол на склі можна самостійно або скориставшись послугами «майстра» у гаражному кооперативі, слід знати:
  • Не всі сколи підлягають ремонту. Визначити ремонтопридатність такого пошкодження може лише досвідчений фахівець. Саме такі фахівці працюють у компанії Carglass®.
  • Щоб гарантовано якісно відновити цілісність скла у місці сколу, потрібне спеціальне обладнання, яке мають далеко не всі СТО. У сервісному центрі Carglass® використовуються інноваційні запатентовані технології від компанії Belron® Group, спеціальні інструменти й обладнання EZI-WIRE® та 1-Tek®.

Заплативши гроші за ремонт сколу, який був неякісно відремонтований або за неремонтопридатним фактом, ви марно витратите кошти. А невдовзі вам, швидше за все, знадобиться заміна автоскла на нове через тріщини, які розійдуться по всій поверхні від місця сколу.

Чи можна заощадити, купивши автоскло самостійно?

Багато власників автомобілів з метою економії купують для заміни пошкодженого нове автоскло сумнівного походження у неперевірених постачальників. Таке автоскло може мати низку дефектів:
  • Недотримання геометрії розмірів скла стає причиною нещільного прилягання його країв у посадковому місці кузова. У разі, коли таке скло встановлено (приклеєно) насильно, існує висока ймовірність утворення тріщин.
  • Неоднорідність матеріалу, зміна відтінку та прозорість автоскла призводить до оптичних спотворень. Тому водій не може адекватно реагувати на дорожню обстановку, швидко втомлюється, що може спричинити ДТП.
  • Інші приховані виробничі дефекти, які важко визначити при поверхневому огляді нового скла.

У компанії Carglass® при заміні автоскла клієнтам пропонується на вибір якісне автоскло від надійних постачальників — оригінальне скло стандарту ОЕМ та аналогові сертифіковані моделі (ARG). Гуртова купівля у перевірених виробників дає нам змогу утримувати вартість автоскла на конкурентному рівні та бути впевненими у якості скла, яке ми встановлюємо на автомобіль клієнта. Саме тому ми даємо на кожне автоскло тривалу гарантію.

На чому заощадити при заміні автоскла?

Щоб заощадити на заміні автоскла і не зіткнутися з проблемами в майбутньому, слід дотримуватись таких рекомендацій:
  • Користуйтеся послугою компанії, яка спеціалізується на цьому виді сервісу та пропонує комплексний підхід, зокрема вибір автоскла — оригінального чи сертифікованого.
  • Звернувшись до автосервісу за послугою заміни або ремонту автоскла, обов'язково поцікавтеся, що входить до списку робіт. Несумлінні автомайстерні часто в основному тарифі враховують лише вартість робіт. А оплата за витратні матеріали (кріпильні елементи, монтажний скотч тощо) зазначається окремим рядком у рахунку після закінчення робіт. Непоодинокі випадки, коли загальні витрати на заміну скла суттєво збільшуються. У «Карглассі» ціна озвучується клієнту раз і залишається незмінною.
  • Плануючи віддати свій автомобіль для заміни або ремонту скла, зверніть увагу на чистоту та порядок місця, де виконуватимуться роботи. Навряд чи можна отримати гарантовано якісний результат в автосервісі, де є пил на вікнах, безладно розкидано інструмент чи неохайно одягнені спеціалісти.

Головна порада, яку озвучують експерти: краще один раз заплатити за якісний сервіс із гарантією, ніж кілька разів переробляти за гроші.
Источник
Реклама
Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
Реклама
АВТОинфо 
Моторна олія 15W40Моторна олія 15W40 відіграє ключову роль у житті будь-якого автомобільного двигуна.

ключові аспекти, які слід врахувати при виборі компанії для допомоги в автопідборі Купівля автомобіля — це важливий крок, який потребує уважного підходу та аналізу.

huyndai tucson 2021 За останні кілька років кількість авто з Кореї на вулицях помітно збільшилась. Серед них трапляються на газі, електрокари, а також варіанти оснащені бензиновими або дизельними двигунами.

СТО