АВТОинфор. Рубрикатор по темам  
Акустика Безопасность Двигатель Драйв Закон История Кузов Оптика Отзыв Подвеска Покупка Резина Ремонт Рулевое Салон Тюнинг Ходовая Электрика


АВТОинфо 

Доставка з Китаю в Україну – швидко та з гарантією результату

Доставка з Китаю в Україну – швидко та з гарантією результату
30/12/2023 12:11
30/12/2023 12:11

Взаємодія з китайськими постачальниками та виробниками давно є чудовим інструментом для ведення бізнесу. Адже є багато китайських товарів, які потрібні Україні, і вони дозволяють наситити ринок тим, що без чого сучасний споживач не обійдеться. Потрібно лише правильно організувати доставку та допомогу у цій справі буде надано компанією «DOLPHIN CARGO».

Заздалегідь можна підготувати запит на прорахунок вартості доставки та визначитися з вигодою для себе. За спостереженнями доставка из кнр завжди вигідна, а за малих партій вантажу завжди можлива консолідація. Це механізм, коли вантаж кількох клієнтів доставляється як одне ціле, у свою чергу кожен із них платить лише за те місце, яке зайняте його товаром.

Способи доставки


На даний момент пропонується два способи доставки вантажів:
   1. Морем. Загальний термін доставки складає 55-60 днів, включаючи транзитний час, консолідацію, логістику та інші моменти. Завдяки власним складам у Китаї представники компанії «DOLPHIN CARGO» виконують обробку та пакування вантажів, а відправлення щотижневе;
   2. Літаком. Найшвидший спосіб, тому що доставка займе від 9 до 14 робочих днів. Мінімальна вага партії вантажу складає 167 кг/м3. Дотримуються правил пакування та транспортування залежно від категорії вантажу.


Співпраця починається з отримання заявки менеджерами компанії, після чого вантаж консолідується та додатково упаковується за потреби. Здійснюється доставка в Україну, митне оформлення та доставку клієнту по місцю.

Додаткові послуги


Окрім фактичної доставки вантажів є можливість співпрацювати в інших справах:
 • контейнерні перевезення;
 • митне оформлення;
 • перевірка якості товарів;
 • пошук постачальників

По кожному блоку роботу виконують професіонали своєї справи, забезпечуючи високу якість та ефективність виконуваного завдання. Клієнти можуть розраховувати на оперативну допомогу з будь-яких питань та запитів.

Де замовити товари?


Не обов`язково самостійно вирушати до Китаю для пошуку постачальників, адже вибір та покупку можна оформити в режимі онлайн. Для цього є кілька відомих майданчиків:
   1. Taobao. Одні з найнижчих цін та величезна кількість товарів різних категорій. Є автоматичний переклад тексту, кілька способів оплати, а купівля доступна оптом та у невеликих кількостях;
   2. 1688. Досить низькі ціни, але продавці віддають перевагу дрібному опту;
   3. Алібаба. Безліч способів оплати і різноманітність товарів під будь-які сфери життєдіяльності людини.


На всіх етапах взаємодії з китайськими продавцями представники компанії «DOLPHIN CARGO» будуть надавати комплексну допомогу.
Источник
Реклама
Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
Реклама
АВТОинфо 
Моторна олія 15W40Моторна олія 15W40 відіграє ключову роль у житті будь-якого автомобільного двигуна.

ключові аспекти, які слід врахувати при виборі компанії для допомоги в автопідборі Купівля автомобіля — це важливий крок, який потребує уважного підходу та аналізу.

huyndai tucson 2021 За останні кілька років кількість авто з Кореї на вулицях помітно збільшилась. Серед них трапляються на газі, електрокари, а також варіанти оснащені бензиновими або дизельними двигунами.

СТО