АВТОинфор. Рубрикатор по темам  
Акустика Безопасность Двигатель Драйв Закон История Кузов Оптика Отзыв Подвеска Покупка Резина Ремонт Рулевое Салон Тюнинг Ходовая Электрика


АВТОинфо 

Aвто з Кореї

Aвто з Кореї
01/02/2024 17:38
01/02/2024 17:38

За останні кілька років кількість авто з Кореї на вулицях помітно збільшилась. Серед них трапляються на газі, електрокари, а також варіанти оснащені бензиновими або дизельними двигунами. Своїми характеристиками вони практично не поступаються європейським аналогам, але вигідніші за ціною, особливо це стосується машин з пробігом. Також важливо знати надійні авторинки із широким асортиментом транспорту.

Причини популярності авто з Кореї
Щомісяця в Україну заводять близько тисячі одиниць продукції корейського автопрому, такий підвищений попит пояснюється кількома факторами:
 • якість автомобілів, призначених для користування в рамках внутрішнього ринку, трохи трохи вище, ніж у моделей, призначених для експорту;
 • покриття доріг високоякісне, що дозволяє зберегти транспорт у чудовому стані;
 • машини, що імпортують із країни, на ходу, не биті.


Hyundai Tucson 2021

Наприклад, позашляховик Hyundai Tucson 2021 може проїхати близько мільйона кілометрів, не вимагаючи капітального ремонту. Тому такий варіант дуже вигідний з економічної точки зору, адже представник європейського автопрому коштуватиме значно дорожче.

Яка вартість корейських автомобілів
Одним із плюсів корейського ринку є те, що продавець надає повну інформацію покупцю про лот, у тому числі про його стан. Вартість авто залежить від багатьох факторів, серед яких:
 • модель;
 • модифікація;
 • рік випуску;
 • пробіг;
 • стан.


У більшості випадків жителі Кореї купують нові автомобілі та користуються ними, доти поки не закінчиться гарантійний термін, але також можна знайти практично нові машини з невеликим пробігом.

Також на ціну впливає двигун, встановлений у моделі. З урахуванням м'якої зими, яка спостерігається останніми роками на території України, можна вибирати будь-які варіанти без побоювань, що двигун не заводиться на морозі. Також спостерігається підвищений попит на електромобілі, особливо на тлі зростання цін на пальне.

Процес купівлі корейського авто
Якщо хочеться придбати надійний, стильний та недорогий автомобіль марки Genesis, Hyundai, Kia або будь-який інший варіант, слід скористатися перевіреними аукціонами, що торгують транспортними засобами. Перед тим як оформити покупку, слід:
 • ознайомитись з відеооглядом обраного лота;
 • вивчити аукціонний лист;
 • перевірити страхову історію машини, а саме, чи були ДТП, що при цьому було пошкоджено, яку суму власник витратив на ремонт;
 • прочитати листа про те, в якому стані знаходяться агрегати, вузли, силовий каркас і навіть лакофарбове покриття, адже по фото та відео часто неможливо визначити ступінь пошкодження.


За допомогою відкритого VIN-коду можна перевірити пробіг вибраного автомобіля.

Також серед переваг наголошують на простоті ремонту, адже проблем із заміною деталей або пошуком СТО, які займаються техобслуговуванням корейських машин, не буде. При цьому можна знайти оригінальні запчастини за цілком прийнятною вартістю.

Як спростити процес купівлі авто з Кореї
Щоб не витрачати час на пошуки аукціону, вивчення запропонованого в каталозі асортименту, можна скористатися послугами надійного посередника. На сайті Bex Auto можна ознайомитися з популярними моделями, вивчити їх особливості або замовити конкретний автомобіль, що цікавить, докладно описавши цікаві характеристики.

Також до плюсів такого співробітництва відносять допомогу в оформленні документів на митниці, що у простого користувача може забрати багато часу і сил. Посередник навіть зможе знайти пропозиції з вигіднішою ціною або у чудовому стані завдяки багатому досвіду користування аукціонами.
Источник
Реклама
Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
Реклама
АВТОинфо 
Моторна олія 15W40Моторна олія 15W40 відіграє ключову роль у житті будь-якого автомобільного двигуна.

ключові аспекти, які слід врахувати при виборі компанії для допомоги в автопідборі Купівля автомобіля — це важливий крок, який потребує уважного підходу та аналізу.

huyndai tucson 2021 За останні кілька років кількість авто з Кореї на вулицях помітно збільшилась. Серед них трапляються на газі, електрокари, а також варіанти оснащені бензиновими або дизельними двигунами.

СТО