АВТОинфор. Рубрикатор по темам  
Акустика Безопасность Двигатель Драйв Закон История Кузов Оптика Отзыв Подвеска Покупка Резина Ремонт Рулевое Салон Тюнинг Ходовая Электрика


АВТОинфо 

Конвектори Roda – практичність та якість обігрівальної техніки

Конвектори Roda – практичність та якість обігрівальної техніки
28/08/2023 12:25
28/08/2023 12:25

Наявність обігрівача є джерелом комфорту та затишку. Багато хто користується централізованою системою опалення, але не завжди така інфраструктура доступна. Непоганою альтернативою стане електронагрівник Roda, що забезпечує підтримку в приміщенні постійної заданої температури, що виключає дискомфорт в офісах, будинках, дачах, де-небудь на складах і навіть на промислових об'єктах.

Пристрої доповнюються привабливим зовнішнім виглядом, мають невеликий дисплей для контролю основних показників і характеристик. Рівень захисту IP24 забезпечує безпеку експлуатації та захист від механічного пошкодження. Ознайомитись з пропозиціями від даного виробника можна тут https://comfy.ua/ua/heater/brand__roda__tip_obogrevatel__konvektor/, де є чимало моделей з детальними характеристиками та параметрами. На всю техніку є гарантія при умові дотримання правил експлуатації.

Основний функціонал
Пристрої мають чималий набір важливих та особливих функцій, що спрощує використання та підвищує безпеку:
  • режим «ECO» (відмінний спосіб заощадити ресурси при активному використанні, адже знижується яскравість екрану, а також підтримується середня задана температура);
  • дистанційне керування (відмінний спосіб знизити або підвищити температуру за допомогою пульта, а також відключити техніку);
  • сенсорна панель (легке управління лише одним натисканням);
  • захист від дітей (відмінний спосіб захиститись від дітей, виключивши випадкове натискання на кнопки);
  • іонізатор (відмінний інструмент доповнити повітря у приміщенні іонами, що створює комфортні умови для постояльців);
  • режим «Comfort» (підтримка комфортної температури).
  • Деякі режими та функції можуть бути непотрібними, тому рекомендується детально оцінити свої запити та зробити вибір на користь оптимальної моделі.


Правила вибору
Насамперед оцінюється тип установки. Підлоговий спосіб передбачає розміщення техніки на підлозі, застосовуючи при цьому ніжки або коліщатка. Настінний спосіб передбачає застосування кронштейнів, відповідно таке виконання займе мінімум місця.
Потужність підбирається виходячи з вимоги щодо нагрівання та мінімальний показник від 1000 Вт. Якщо приміщення невелике, то цієї потужності досить. Як нагрівальний елемент використовується ТЕН Double-U-Force. Він забезпечить роботу у форматі подвійної потужності, до того ж не відбуватиметься пересушування повітря.
Источник
Реклама
Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
Реклама
АВТОинфо 
Tesla Model S стала першим повністю електричним седаном, який міг конкурувати з традиційними бензиновими автомобілямиВід її заснування і до сьогодні, Tesla є синонімом інновацій та технологічного прогресу у світі автомобілів.

 Samsung A54  смартфон для водія Якщо бажаєте повною мірою використовувати всі сучасні технології, що допомагають водіям орієнтуватися на будь-яких маршрутах, потрібно звертати увагу в бік продуктивних і надійних смартфонів.

Конвектори Roda Непоганою альтернативою стане електронагрівник Roda, що забезпечує підтримку в приміщенні постійної заданої температури...

СТО 


АВТОразборки