АВТОинфор. Рубрикатор по темам  
Акустика Безопасность Двигатель Драйв Закон История Кузов Оптика Отзыв Подвеска Покупка Резина Ремонт Рулевое Салон Тюнинг Ходовая Электрика


АВТОинфо 

Моторна олія 15W40: необхідність для вашого двигуна

Моторна олія 15W40: необхідність для вашого двигуна
02/04/2024 16:12
02/04/2024 16:12

Моторна олія 15W40: необхідність для вашого двигуна

Моторна олія 15W40 відіграє ключову роль у житті будь-якого автомобільного двигуна. Воно не просто змащує частини, що рухаються, але і очищує, охолоджує і захищає їх від зносу та корозії. В'язкість 15W40 вказує на те, що ця олія має високу продуктивність як в холодних, так і в теплих умовах, що робить її ідеальним вибором для широкого спектру температурних режимів. Ця в'язкість забезпечує швидкий пуск у холодну погоду та надійний захист за високих температур. Крім того, 15В40 допомагає зберігати чистоту двигуна завдяки своїм детергентним і диспергуючі властивості, що важливо для продовження терміну служби двигуна і підтримки його ефективності. Ціна на таку олію може змінюватись, але вибір завжди залишається за власником автомобіля, який повинен враховувати як якість, так і вартість продукту.

Типи основ моторних масел SAE 15W40 та їх особливості
Синтетичні олії:

 • Забезпечують високий рівень захисту та продуктивності.
 • Найкраще працюють в екстремальних температурних умовах.
 • Мають довший термін служби, ніж інші типи олій.


Напівсинтетичні олії:

 • Є компромісом між синтетичними і мінеральними маслами.
 • Забезпечують гарний захист та продуктивність за більш доступною ціною.
 • Підходять для автомобілів із пробігом та для середніх умов експлуатації.


Мінеральні олії:

 • Виготовлені із нафтових фракцій без додаткової хімічної обробки.
 • Добре підходять для старих двигунів та машин з високим пробігом.
 • Мають нижчу ціну в порівнянні з синтетичними та напівсинтетичними оліями.


Несвоєчасна заміна олії 15W40 та її наслідки
Відстрочення заміни моторної олії може стати причиною серйозних та витратних проблем з вашим автомобілем. Стара олія втрачає свої змащувальні та охолоджуючі властивості, що збільшує тертя між частинами двигуна, що рухаються. Це, у свою чергу, викликає знос і пошкодження компонентів, що може призвести до їх дорогого ремонту або навіть повної заміни. Крім того, забруднене масло не може ефективно видаляти відходи та частинки з двигуна, що призводить до накопичення відкладень та погіршення роботи двигуна. Зрештою, ігнорування регулярної заміни олії скорочує термін служби двигуна та збільшує витрату палива, що негативно позначається як на продуктивності автомобіля, так і на вашому гаманці.Популярні марки масел 15В40 у каталозі EXIST
 • Total: Відомо своєю інноваційною технологією та високою якістю.
 • Mobil: Продукція високої якості, що зарекомендувала себе у всьому світі.
 • Elf: Спеціалізується на виробництві масел для високопродуктивних двигунів.
 • Shell: Відома своїми передовими технологіями та суворим контролем якості.
 • Castrol: Пропонує широкий асортимент масел для різних типів автомобілів та умов експлуатації.


Переваги придбання моторної олії в інтернет-магазині Exist.ua
Вибираючи моторне масло 15w-40 у exist.ua, ви отримуєте не тільки широкий асортимент продукції, але й гарантію якості на кожну покупку. До того ж, магазин пропонує зручний додаток для iOS та Android, що значно спрощує процес вибору та покупки. Клієнти можуть розраховувати на докладні відгуки та рейтинги товарів, які допоможуть зробити обґрунтований вибір. Крім того, Exist.ua пропонує зручні варіанти доставки, включаючи сервіси Нова пошта та Укрпошта, а також пункти самовивезення.
Источник
Реклама
Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
Реклама
АВТОинфо 
Моторна олія 15W40Моторна олія 15W40 відіграє ключову роль у житті будь-якого автомобільного двигуна.

ключові аспекти, які слід врахувати при виборі компанії для допомоги в автопідборі Купівля автомобіля — це важливий крок, який потребує уважного підходу та аналізу.

huyndai tucson 2021 За останні кілька років кількість авто з Кореї на вулицях помітно збільшилась. Серед них трапляються на газі, електрокари, а також варіанти оснащені бензиновими або дизельними двигунами.

СТО