АВТОновости 

Castrol в авангарді інновацій.

 Castrol в авангарді інновацій.
11/03/2024 16:28
11/03/2024 16:28

Castrol виповнилось 125 років, ми дивимося у майбутнє з новою стратегією. Як і личить світовому бренду, в цьому ювілейному році Castrol представляє нову сміливу стратегію «Попереду, Вище, Швидше», відповідаючи сучасним потребам клієнтів, а також презентує спеціальний логотип 125-річчя, який буде використовуватися у заходах і спонсорських проєктах впродовж 2024 року.

Моторні оливи Castrol - 125 років розвитку


Нова стратегіяПопереду: вдосконалення рішень мобільності, які допомагають людям і вантажам пересуватися ефективніше завдяки інноваційним технологіям і принципам циркулярності. Моторне масло, рідини та мастила допомагають руху вперед.

Вище: фокус на допомозі промисловим клієнтам Castrol і обладнанню, на яке вони покладаються, працювати краще, підвищуючи ефективність операцій.

Швидше: пришвидшення досліджень нових можливостей та шлях прогресивної диверсифікації. Ініціативи Castrol включають комплексні цифрові та сервісні рішення, імерсійне охолодження дата-центрів і терморегуляцію в елементах живлення. Цей далекоглядний підхід підкреслює сильне прагнення Castrol бути в авангарді інновацій.Про Castrol
Castrol, один із провідних світових брендів мастильних матеріалів, має гідне надбання у частині інновацій та дух невтомного першовідкривача. Наша пристрасть до продуктивності, в поєднанні з філософією партнерства, вже понад 125 років дозволяє Castrol створювати моторне масло, охолоджувальні рідини та мастила, які лягли в основу численних технологічних досягнень людства на землі, у повітрі, на морі та в космосі.

Світ мобільності змінюється, і Castrol має потенціал втілювати ці зміни. Одним з маркерів цих змін і втілення нової стратегії стало глобальне оновлення айдентики культового бренду Castrol, яке відбулося в Україні в листопаді 2023 року. Щоб і надалі залишатися на вістрі інновацій та бути готовими до майбутнього, Castrol продовжує інвестувати у свої глобальні технологічні центри у Китаї, Німеччині та Північній і Південній Америці, а також запланував інвестицію 60-ти мільйонів доларів США у новий надсучасний центр з випробування акумуляторів електромобілів та аналітичну лабораторію у Великій Британії.

Дізнайтеся більше про Castrol в Україні на нашому сайті www.castrol.ua.
Источник
АВТОновости
 Castrol в авангарді інновацій.
11/03/2024 16:28
11/03/2024 16:28
Castrol виповнилось 125 років, ми дивимося у майбутнє з новою стратегією. Як і личить світовому бренду, в цьому ювілейному році Castrol представляє нову сміливу стратегію «Попереду, Вище, Швидше».


Реклама
Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
Реклама
АВТОинфо 
Моторна олія 15W40Моторна олія 15W40 відіграє ключову роль у житті будь-якого автомобільного двигуна.

ключові аспекти, які слід врахувати при виборі компанії для допомоги в автопідборі Купівля автомобіля — це важливий крок, який потребує уважного підходу та аналізу.

huyndai tucson 2021 За останні кілька років кількість авто з Кореї на вулицях помітно збільшилась. Серед них трапляються на газі, електрокари, а також варіанти оснащені бензиновими або дизельними двигунами.

СТО