АВТОновости 

GM Defense розробляє Новий Броньований SUV для Дипломатичної Служби США

GM Defense розробляє Новий Броньований SUV для Дипломатичної Служби США
27/01/2024 09:48
27/01/2024 09:48

GM Defense LLC, визнаний світовий гравець у виробництві військової техніки, отримав від Державного департаменту США вагомий контракт на розробку та постачання нового броньованого позашляховика. Договір на необмежений термін та обсяг оцінюється в $300 мільйонів, з першим завданням на суму $25 мільйонів.

Цей контракт передбачає виробництво важкодоступного броньованого позашляховика (HD SUV), який стане необхідним інструментом для Дипломатичної служби США. Важливим етапом стало внедрення захисного бронювального матеріалу на етапі проектування та виробництва, що відзначає новий підхід у порівнянні з традиційним апгрейдом після виробництва.

"Цей проєкт для GM Defense велике досягнення, де ми використовуємо свої розробки та інженерію, щоб забезпечити високотехнологічні рішення для Держдепартаменту," - зазначив Стів Дюмон, президент GM Defense. "Ми розуміємо важливість цього завдання і зобов'язуємося забезпечити найкращі транспортні рішення для безпеки та ефективності дипломатичних місій."

Новий HD SUV використовує високий відсоток стандартних комерційних компонентів, включаючи корпус, екстер'єр, привід, інтер'єр та гальма. Він також оснащений новою рамою та підвіскою, спеціально розробленими для підтримки збільшеної ваги та продуктивності транспортного засобу.

Цей контракт є продовженням попереднього угоди, укладеної в 2021 році, яка передбачала розробку та випробування прототипів для оцінювання. Зазначимо, що угода передбачає також послуги тренувань та інженерні послуги для забезпечення належної експлуатації транспортних засобів.
Источник
АВТОновости
GM Defense розробляє Новий Броньований SUV для Дипломатичної Служби США
27/01/2024 09:48
27/01/2024 09:48
GM Defense отримав від Державного департаменту США вагомий контракт на розробку та постачання нового броньованого позашляховика.


Реклама
Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
Реклама
АВТОинфо 
Моторна олія 15W40Моторна олія 15W40 відіграє ключову роль у житті будь-якого автомобільного двигуна.

ключові аспекти, які слід врахувати при виборі компанії для допомоги в автопідборі Купівля автомобіля — це важливий крок, який потребує уважного підходу та аналізу.

huyndai tucson 2021 За останні кілька років кількість авто з Кореї на вулицях помітно збільшилась. Серед них трапляються на газі, електрокари, а також варіанти оснащені бензиновими або дизельними двигунами.

СТО