АВТОновости 

Porsche створив додаток редагування реальності TransforMR

Porsche створив додаток редагування реальності TransforMR
20/10/2021 05:19
20/10/2021 05:19

Уже не обов’язково бачити реальність навколо – її можна в прямому ефірі редагувати. Можливість такого показав додаток TransforMR, розроблений фахівцями Porsche.

Система штучного інтелекту TransforMR в реальному часі виявляє автомобілі та людей в об’єктиві камери, видаляє їх, а потім замінює їх комп’ютерними моделями CGI в режимі реального часу.

Для такої роботи потрібна велика обчислювальна потужність, тому результати роботи прототипу не ідеальні. Виправлення часто є випадковими, а моделі CGI виглядають так, ніби вони запозичені з 3D Movie Maker.

Команда авторів TransforMR каже, що хоча окремі елементи їх роботи були виконані раніше, уся система як єдине ціле є новою.


TansforMR може працювати на звичайних смартфонах і планшетах, але для відправки даних в хмару потрібне підключення 4G. Зображення обробляються таким чином, щоб об’єкти не просто закривалися, як в додатках Snapchat Ar або Memoji від Apple, а повністю редагувалися. Об’єкти виявляються, сегментуються, потім зафарбовуються фоном, який створив штучний інтелект. Після цього на місце оригіналу розміщується модель CGI.

Модель TransforMR потребує значного поліпшення. Частота кадрів складає всього 15 кадрів в секунду при низькій якості зображення. Затримка редагування становить від 50 до 100 мілісекунд. Але команда розробників каже, що ці аспекти відносно легко поліпшити.

“Основне обмеження полягає в тому, що великі зображення вимагають дуже великих обчислювальних ресурсів, – сказав Мохаммед Карі, дослідник технологій машинного навчання в Porsche. – Отже, для малювання ми оперуємо дуже маленькими зображеннями, працюючи з зображеннями 512 x 512”.

Одним з ключових елементів системи, каже Карі, є використання розпізнавання поз. Це означає, що, коли система виявляє людину, вона ідентифікує 18 окремих суглобів в тілі. Тому заміна CGI може бути прив’язана до руху цілі в реальному часі. Інші системи доповненої реальності часто просто ідентифікують об’єкти.

Неважко уявити, що TransforMR є ідеальним для інтеграції в окуляри доповненої реальності. Користувачі могли вибрати тему оформлення для свого дня, замінюючи звичайні об’єкти іншими.

Карі зазначає, що це можливо, але вимагатиме величезних апаратних витрат. Сучасні окуляри доповненої реальності не здатні на таке. Поточні технології не дозволяють реалізувати можливості TransforMR в окулярах.

Створену технологію у Porsche планується використовувати для розваг пасажирів та водіїв, коли вони стоять в заторі, каже керівник напрямку штучного інтелекту компанії Тобіас Гроссе-Пуппендаль.
Источник techtoday
АВТОновости
Vodafone запровадив в Україні систему автобезпеки Vodafone Guardian
08/04/2021 13:02
08/04/2021 13:02
Vodafone запускає в Україні сервіс захисту автомобілю від викрадення Vodafone Guardian. Система розроблена Vоdafone Group, світовим лідером у галузі IoT, та працює 60+ країнах світу – без додаткових витрат у роумінгу. Тепер вона доступна й українським автолюбителям.


Porsche створив додаток редагування реальності TransforMR
20/10/2021 05:19
20/10/2021 05:19
Система штучного інтелекту TransforMR в реальному часі виявляє автомобілі та людей в об’єктиві камери, видаляє їх, а потім замінює їх комп’ютерними моделями CGI в режимі реального часу.


Реклама
Запчасти
Онлайн сервис по поиску автозапчастей в Украине
Реклама
АВТОинфо 
Автомобиль для бизнесмена в УкраинеГлавными отличительными чертами представительских транспортных средств из категории Executive cars является их вместительность, просторность, превосходный дизайн, удобный салон, который оснащен инновационной техникой, и высокий уровень безопасности

СТО в УкраинеСегодня ни в Украине ни в мире не существует станций, которые охватывали бы весь спектр услуг в контексте ремонта автомобилей.

СТО ремонт турбин в КиевеМеждународная компания Centr Turbin оперативно и качественно устранит любые неполадки в функционировании автомобильного турбокомпрессора.

СТО 


АВТОразборки